به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • YFI 72518.13
  • BTC 45435.26
  • MKR 4979.48
  • ETH 3500.62
  • YFII 2728.73
  • AUTO 2495.48

تریدرهای آمریکایی هنوز به بیت‌فینکس دسترسی دارند

تریدرهای آمریکایی هنوز به بیت‌فینکس دسترسی دارند
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

با اینکه گفته می‌شد خدمات صرافی بیت‌فینکس به روی آمریکایی ها مسدود خواهد شد، گویا تریدر های آمریکایی همچنان به خدمات این صرافی دسترسی دارند. یک منبع به چند تارنمای خبری گفته‌است که آنها امکان دسترسی به بیت‌فینکس را از درون کشور آمریکا داشته‌اند.


در این گزارش گفته‌شده که یک تریدر ناشناس با نام کاربری "ImaNYresident" که به معنی "من‌یک‌شهروند نیویورک هستم" در فهرست کاربران دیده شده.

این صرافی هم‌اکنون درگیر یک دادگاه با نیویورک است و دادگاه بیت‌فینکس را محکوم به قرض دادن 850 میلیون‌دلار به شرکت تتر(Tether) کرده است.


این پرسش که آیا به‌راستی کاربران آمریکایی همچنان به بیت‌فینکس دسترسی دارند یا خیر بسیار مهم است، و سایر بروزرسانی های این سیستم به دادگاه کشیده شده.

ولی وکیل های صرافی و همچنین تتر اسنادی را بر پایه‌ی عدم دسترسی کاربران آمریکایی به صرافی، به دادگاه تحویل داده اند.


صرافی بیت‌فینکس از ماه آگوست 2017  بدلیل مشکلات مالی تبدیل پول در این دو کشور، خدمات خود را به روی کاربران آمریکایی بسته است.

همچنین باوجود اینکه به روشنی گفته‌شده است که کاربران آمریکایی باید هرچه زودتر از این صرافی کوچ کنند، گویا کاربران آمریکایی برای دسترسی به این صرافی تنها نیاز دارند تا یک تیک تایید "عدم آمریکایی بودن" را بزنند تا به خدمات آن دسترسی داشته باشند.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود