به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • YFI 71986.3
  • BTC 44890.34
  • MKR 4906.05
  • ETH 3457.51
  • YFII 2694.53
  • AUTO 2464.4

نسخه‌ی نخست نرم افزار نود بلاک چین تلگرام منتشر شد

نسخه‌ی نخست نرم افزار نود بلاک چین تلگرام منتشر شد
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

پیام رسان رمزنگاری شده تلگرام از سرویس تازه خود با نام شبکه باز تلگرام یا Telegram Open Network رونمایی کرد و نرم افزار تست و نرم افزار نود خود را برای دانلود فراهم کرد.


رمزارز تلگرام

در ششم سپتامبر ۲۰۱۹ تلگرام نرم افزار تست و جستجوی شبکه خود و همچنین نرم افزار نود خود را منتشر کرد، دو ماه پیش از این تاریخ تلگرام از نقشه خود برای ارائه ارزان به خود با نام گرام(GRAM) پرده برداری کرد.

سه سرمایه گذار بزرگ که هویتشان ناشناخته است چندی پیش گفته اند که تلگرام به آن ها گفته که تا پایان ماه اکتبر ۲۰۱۹ ارز مجازی خود را به بازار وارد خواهد کرد.

همچنین این سرمایه گذاران گفته‌اند که دیدگاه مدیران تلگرام بر قابل دسترسی بودن گرام برای همه ۳۰۰ میلیون کاربر کنونی این پیام رسان پایه گذاری شده است.


به گزارش یک خبرگزاری روسی که این گفته ها را نیز گزارش کرده است، نرم افزار نود و همه راهنماهای آن برای همگان در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹ فراهم خواهد بود. نسخه‌ی نخست بلاک چین تلگرام دارای ارزان های گوناگونی خواهد بود و باید چشم به راه ابزارهای تازه نیز باشیم.


شبکه‌ی باز تلگرام یا TON

این پیام‌رسان پرهوادار به تازگی نسخه‌ی همگانی یا Community شبکه‌ی خود را بصورت متن باز در اختیار همگان قرار داده است. برای دانلود و نصب آن میتوانید  این لینک را ببینید.


سرعت بالای تراکنش ها

همان گونه که در گزارش‌های پیشین اشاره شد تلگرام یک نسخه خصوصی از بلاک چین خود را راه اندازی کرده است که به دست چند برنامه نویس در سراسر دنیا تست و بررسی می شود. دو تن از این برنامه نویسان گزارش کرده‌اند که سرعت بلاک چین تلگرام به‌گونه‌ی چشمگیری بالاست.


همچنین بخوانید:

  1. تعرفه قیمت جدید برق ماینر ها در راه است
  2. دوج کوین (Dogecoin) چیست
  3. بیت کوین چیست

دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود