به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 9164.41
  • BCHABC 230.69
  • ETH 206.1
  • DASH 73.13
  • XMR 63.68
  • ZEC 45.98

وب سایت لوکال بیت کوینز حساب کاربران ایرانی را مسدود کرد

وب سایت لوکال بیت کوینز حساب کاربران ایرانی را مسدود کرد
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

امروز به تاریخ سوم خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰ وبسایت لوکال بیت کوینز رسما حساب کاربران ایرانی را مسدود کرد.


یک منبع پیشتر در یک ایمیل به کوین‌تلگراف گزارش داده بود که تحریم هایی هدایت شده از سوی قوانین مالی کشور فنلاند، کشوری که بنیانگذاران لوکال بیت کوینز همگی شهروند آنند تحت پیروی از تحریم های آمریکا برای کاربران ایرانی اعمال خواهد شد.

همچنین صرافی های جهانی با پیروی از قوانین و تحریم های ایالات متحده، یک به یک درحال مسدود سازی حساب کاربری ایرانیان هستند.


درحال حاضر بزرگترین صرافی های دنیای ارز دیجیتال، بایننس و کوین‌بیس امکان عضویت برای کاربران ایرانی را غیرفعال کرده اند.


یکی از بهترین ویژگی های وبسایت localbitcoins برای ایرانیان این بود که آنها نیازی به استفاده از کارت های اعتباری یا پرداخت وجه آنلاین نداشتند، درواقع کاربران ایرانی می‌توانستند بدون اتصال به درگاه های پرداخت بانکی، بیت کوین خرید و فروش کنند.


چه بر سر دارایی ایرانیان می آید؟

درحال حاضر هیچ چیز مشخص نیست، اما آنگونه که پیداست دارایی کاربران (معامله هایی که در لحظه درحال انجام بوده) بلوکه شده و دیگر به ایرانیان پس داده نخواهد شد.

درحال حاضر کوین‌تلگراف درخواستی برای توضیح به localbitcoins.com فرستاده است ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده.در آغاز سال فعلی، گزارش هایی درباره ساخت ارز دیجیتال اختصاصی دولتی ایران برای دور زدن تحریم ها به گوش می‌رسید.دیدگاه ها
تایید شده: 1 در انتظار تایید: 0 همه: 2 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود

سعید سعید
در 1 ماه پیش

سلام ... مبالغی که درون ولت ایرانیان باشه رو برگشت میده ... ایمیل زدم به قسمت پشتیبانش و نوشتم که قرار نیست دیگه درون این سایت خرید یا فروش داشته باشم و مبلغ درون ولت رو برگشت بدین که در جواب ایمیلم قبول کردن که مبلغ رو برگشت بدن .... فقط یاداوری میکنم به مجردی که نامه کنسلی رو میفرستین دیگه وارد سایت لوکال تا 14 روز نشین چون اگه وارد شین به معنی اینه که شما منصرف شدین از برگشت بیت کوینتون ....

بابک کیانی بابک کیانی
در 1 ماه پیش

درود

سپاس از اطلاع رسانی شما