به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • YFI 72928.17
  • BTC 45467.22
  • MKR 4960.8
  • ETH 3500.77
  • YFII 2725.06
  • AUTO 2502.58

نماینده مجلس آمریکا: ارزرمز لیبرا یک تهدید امنیتی ‌است

نماینده مجلس آمریکا: ارزرمز لیبرا یک تهدید امنیتی ‌است
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

یک عضو مجلس نمایندگان(کنگره) ایالات متحده آمریکا گفته‌است "مارک زاکربرگ با راه اندازی ارزرمز لیبرا به مواد فروشان، آدم کش‌ها و تروریست ها کمک خواهد کرد".


این نماینده که برد شرمن (Brad sherman) نام دارد در یک توییت لیبرا(Libra) را به "zuck buck" تشریح کرد که گونه‌ای کنایه به مارک زاکربرگ، مالک و موسس فیس‌بوک است، او همچنین مارک زاکربرگ را به دور زدن عمدی قوانین مبارزه با پولشویی آمریکا متهم کرد.


برد شرمن دوستان نزدیک مدیر میلیاردر فیس‌بوک را اینگونه نام برد، گروه حماس فلسطین(که توسط آمریکا و اروپا تروریست شناخته می‌شوند)، رهبر کره‌ی شمالی کیم‌جونگ‌اون، رئیس جمهور روسیه ولادمیر پوتین و افراد آزاردهنوه جنسی کودکان..نام این نماینده‌مجلس در میان کسانی بود که از طرف دولت آمریکا در 17 ماه جولای با دیوید مارکوس(David Marcus) دیدار داشت و از او پرسش هایی کرد.

برد شرمن ادعای دیوید مارکوس مبنی بر تفاوت میان لیبرا و فیس بوک را به روشنی رد کرد و به کمیته خدمات مالی آمریکا هشدار داد که ارز لیبرا بزرگترین چیزیست که این کمیته در ده سال آینده با آن سر و کله خواهد زد.


همچنین بخوانید: دونالد ترامپ: هوادار بیت کوین و ارزرمز فیس‌بوک نیستم


او همچنین گفت مارک زاکربرگ پیش از قانونگذاران پا به صحنه گذاشته است و لیبرا توانایی به خطر انداختن آمریکا حتی بیشتر از فاجعه‌ی ۱۱ سپتامبر که توسط اوسامه بن لادن پی‌ریزی شد را دارد.

برد شرمن درنهایت سخنان خود را کوتاه کرده و گفت:

اگر قرار باشد ارز لیبرا فاجعه‌ی تروریستی بعدی در آمریکا را بیافریند، حتی 100 وکیل که کنارهم ایستاده باشند و برای هر ساعت کارشان 200,000 دلار پول دریافت کنند نیز نخواهند توانست از مارک زاکربرگ دربرابر خشم مردم آمریکا دفاع کنند.دیدگاه ها
تایید شده: 1 در انتظار تایید: 0 همه: 1 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود

محمد محمد
در 2 سال پیش

بسیار جالب بود