به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 9188.0
  • BCHABC 231.62
  • ETH 206.91
  • DASH 73.44
  • XMR 64.02

پایان کار یک صرافی ارزرمزی دیگر!

پایان کار یک صرافی ارزرمزی دیگر!
گلاره  کیانی
نویسنده: گلاره کیانی

صرافی ارزرمز هندی کریپتوکارت(Cryptokart) برپایه‌ی یک گزارش رسمی در شبکه‌ی اجتماعی لینکدین پایان کار خود را اعلام کرد.


شرکت کریپتوکارت که به دست گائورانگ پودار(Gaurang poddar) پایه‌گذاری شده و به عنوان بازار مبادلات ارزرمز‌ کشور هند از آن یاد می‌شود، هفته‌ی گذشته با انتشار نوشته‌ای در لینکدین پایان کار خود را رسما اعلام کرد.


در این نوشته پودار توضیح داد:

"کار ما دشوار بوده و در این راه سختی زیادی را گذراندیم"


اما در ادامه اینگونه نتیجه می‌گیرد که به هر سو، تجربه روشن و خوبی بوده و او به چهارچوبی(پلتفرم) که ساخته است افتخار می‌کند، البته بنظر می‌رسد او با یادآوری سختی کار خود قصد داشته در این رشته چنین درخواستی داشته باشد:

"اگر کسی را در آشنایانتان می‌شناسید که به راه‌اندازی جایی برای داد و ستد ارزرمز ها علاقه‌مند است، من را در جریان بگذارید."


او همچنین گفت به دنبال کسانی است که توانایی اداره محصولات مختلف را داشته باشند. او از هرکسی که چنین استعدادهایی داشته‌، استقبال کرده و با فرد ارتباط می‌گیرد. پودار کریپتوکارت را حدود یک‌سال و نه‌ماه پیش راه‌اندازی کرد.


پس از انتشار این‌خبر، شرکت های کوینکس (Koinex) و کوینوم (Coinome) که از دیگر صرافی‌های ارزرمزی کشور هند هستند، توقف خدمات شرکت کریپتوکارت را تایید کردند. هر دو صرافی یاد‌شده، محیط قانونی اما دشمن تراشانه را از دلایل پایان یافتن کار این شرکت دانسته‌اند.


 قانون‌گذاران کشور هند مطابق قانونی که در ماه گذشته به تصویب رساندند، برای افرادی که با صرافی کریپتوکارت معامله کنند 10 سال زندان در نظر گرفتند.

برنامه‌ریزی جدید در مورد کار صرافی‌ها، بر پایه بخشی از یک لایحه پیشنهادی در مورد ممنوعیت رمزگشایی و پیشرفت بر پایه قوانین رسمی ارزهای دیجیتال در سال 2019 می‌باشد.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود