به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 32070.08
  • YFI 30780.12
  • YFII 1876.41
  • PAXG 1865.66
  • MKR 1405.0
  • BULL 1370.28

کورتکس شبکه‌ای برپایه هوش‌مصنوعی جهت میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز ساخته‌است

کورتکس شبکه‌ای برپایه هوش‌مصنوعی جهت میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز ساخته‌است
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

ارزرمز کورتکس(CTXC) از شبکه‌ای تازه برای میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز یا Decentralized Applications که برپایه‌ی هوش‌مصنوعی ساخته‌شده رونمایی کرد.


شرکت کورتکس می‌گوید این نخستین باری‌است که هوش‌مصنوعی در یک شبکه‌ی ارزرمزی، با این اندازه وارد می‌شود. همچنین آنها امیدوارند این شبکه برای ساخت گزارش‌های اعتبار و یا عدم اعتبار مالی مورد توجه جامعه‌ی ارزرمز و همچنین صرافی ها قرار بگیرد، تمرکز این شبکه بر روی برنامه‌های غیرمتمرکز است.


کورتکس همچنین باور دارد که شرکت‌های ساخت بازی های رایانه‌ای نیز می‌توانند از این شبکه بهرهمند شوند، مدیر اجرایی کورتکس Ziqi Chen در این باره می‌گوید:

در آینده‌ی نزدیک ما امکانات بیشماری را بر روی این شبکه فراهم خواهیم کرد، برای نمونه ارزرمز های پایدار(stable coins) که برپایه‌ی زبان ماشین کار می‌کنند، سامانه غیرمتمرکز تصمیم‌گیری خودکار، تشخیص رفتار نرم افزارها، تعیین منبع هوشمند و بسیاری دیگر. اینها چالش هایی هستند که با تمرین دادن مدل های هوش‌مصنوعی ارزش خود را بالا می‌برند.


در ادامه این شرکت اعلام کرده علاقمند است با برنامه نویسان برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز برپایه‌ی هوش‌مصنوعی کار کند و با ارائه‌ی سیستم یادگیری‌ماشین(machine learning) در شبکه‌ها، از اتریوم نیز پیش بیافتد.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود