به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • YFI 29675.18
  • BTC 10897.99
  • YFII 3471.41
  • PAXG 1882.52
  • BULL 1370.28
  • XRPBEAR 548.55

پیشرفتی بزرگ برای صرافی بیتفینکس

پیشرفتی بزرگ برای صرافی بیتفینکس
گلاره  کیانی
نویسنده: گلاره کیانی

بیتفینکس به کاربران خود این امکان را می دهد تا بتوانند با استفاده از کارت های اعتباری خود خرید و فروش انجام دهند


پیشرفت‌های اخیر بیتفینکس

شرکت بیتفینکس در ماه دسامبر شاهد دگرگونی‌هایی بوده چرا که این صرافی و فروشگاه کریپتو بیترفیل (Bitrefill) با همكاری هم به مشتریان پلتفرم خریدوفروش رمزارزی خود، این امکان را دادند تا بتوانند با بیت کوین از طریق شبکه‌ی لایتینگ خریداری کنند. کاربران بیتفینکس می‌توانند هزینه‌ی انواع خدمات را با بیت کوین، پرداخت کنند.

همکاری این دو به مشتریان این امکان را می دهد تا بیش از 2،000 کوپن پیش پرداخت مختلف با بیت‌کوین بخرند. این کوپن‌ها می توانند هزینه خدمات و محصولات مربوط به بازی، ناهار، سرگرمی، مسافرت و… را تامین کنند.

شرکت آمریکایی چینالایسیس (Chainalysis) که در زمینه آنالیز بلاکچین فعالیت دارد، به صرافی بیتفینکس راهکاری پیشنهاد داده که برای پیشگیری از پولشویی در پلتفرم خرید و فروش خود، آنرا بکار گیرد و ریسک های بالا در تراکنش‌ها را ثبت کند.

بیتفینکس همچنین از دو نسخه برتری که سبب تغییر و تکمیل پرداخت‌های کاربر می‌شود رونمایی کرده و پشتیبانی خود از شبکه لایتینگ را تأیید کرد.


رمزنگاری با استفاده از کارت‌های اعتباری

در ماه جاری، صرافی ژاپنی بیت‌فلایر(BitFlyer) از راه‌اندازی بخش "خرید فوری" در زمینه‌ی ارزهای اروپایی خبر داد. بنابراین تراکنش‌ها با استفاده از کارت‌های اعتباری و روش‌های انتقال فوری و محلی مانند Sofort، iDeal و Giropay صورت گرفته و امکان خرید رمزارزها را برای کاربران اروپایی خود بوجود می‌آورد.


سرچشمه: کوین تلگرافدیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود