به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 32251.69
  • YFI 31065.15
  • YFII 1882.16
  • PAXG 1863.39
  • MKR 1401.6
  • BULL 1370.28

بهترین راه برای کسب بیت کوین در 2019

بهترین راه برای کسب بیت کوین در 2019
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

تریدرهای حرفه‌ای بازار، فصل ارزرمز های جایگزین را مانند کریسمس این صنعت می‌دانند. این فصل با نوسانات نسبتا شدید و موج رو به بالای قیمت ارزرمز های جایگزین (alt coins) که در بیشتر مواقع نرخ ها موج رو به بالا دارند همراه است.

معمولا تریدر های هوادار ارزرمز های جایگزین در این فصل بیشترین درامد خود را کسب می‌کنند.


بسیاری از تحلیل‌گران کاربلد نیز بر این باورند که در این فصل امکان کسب بیت کوین های بیشتری نسبت به سایر فصل هاست!

درواقع در این فصل تریدرها بیشترین سود سال جاری خود را کسب ‌می‌کنند، چه با داد و ستد آلت‌کوین ها برای کسب بیت کوین و چه برای کسب پول نقد.


یک علاقمند دنیای ارز های دیجیتال به نام Dr.Squeeze هم یک نگرسنجی در توییتر خود منتشر کرده و درباره بیشترین درامد حاصل تریدر ها در این فصل پرسیده است:به نظر شما، بهترین راه برای کسب بیت کوین بیشتر کدام است؟

  1.  ترید و نوسان گیری در بیتمکس
  2.  سکه‌های جایگزین (alt coins)
  3.  ترید لحظه‌ای بیت کوین
  4. نگهداشتن بیت کوین


تا به لحظه‌ی نوشتن این خبر گزینه‌ی سکه‌های جایگزین بیشترین رای را میان سایر گزینه‌ها داشته است، یک تریدر در پاسخ به این توییت نوشته است:

حرفه‌ای ها: نوسان گیری

خنگ های بازار: نگهداشتن بیت کوین

فوق حرفه‌ای ها: ترید سکه‌های جایگزین


یک کاربر دیگر نیز گفته است نوسان‌گیری و بازار سکه‌های جایگزین ریسک بالایی برای کسب بیت کوین های بیشتر دارند اما برای یک تریدر حرفه‌ای، این روش ها بیشتری سود دهی را دارند.


و این یک واقعیت است! شانس بسیاری برای کسب درامد از طریق خرید سکه‌های جایگزین در زمانیکه پایین‌ترین قیمت ممکن را دارند و فروش در قیمت بالا وجود دارد. البته این روش از کسب درامد نیازمند صبوری و دقت عمل است.


اما در این بازار راه روشنی برای پیداکردن سودده ترین سکه‌ی جایگزین وجود ندارد و تریدر باید آنقدر دانش و زمان داشته باشد تا از میان صدها سکه‌ی جایگزین بهترین آنهارا از لحاظ سود دهی برگزیند‌.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود