به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 59794.99
  • YFI 44201.21
  • AUTO 4123.0
  • YFII 2973.86
  • MKR 2235.12
  • ETH 2137.29

قیمت بیت کوین تا آخر 2019 به 25,000 می‌رسد؛ دیدگاه یک تحلیلگر حرفه‌ای

قیمت بیت کوین تا آخر 2019 به 25,000 می‌رسد؛ دیدگاه یک تحلیلگر حرفه‌ای
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

با وجود کاهش قیمت در بازار، بسیاری از خرید و فروش کنندگان مثل همیشه به دیدگاه درازمدت دلبسته اند و چشم به راه موج پیشرفت (Bullish) در قیمت بیت کوین و آلت کوین ها هستند.

اما در این میان یک تحلیلگر باسابقه و خودآموخته به نام الیور آیزاک، با پیشبینی شجاعانه‌اش "قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 به 25,000 دلار خواهد رسید" بسیاری را شگفت زده کرده، داستان ازچه قرار است..

این تحلیلگر، تریدر، مشاور خرید و فروش ارز های دیجیتال و فرد بانفوذ در این صنعت درباره‌ی پیشبینی پیشرفت قیمت بیت‌کوین و سایر ارز ای دیجیتال خود در گفتگویی با یک وبسایت خبری گفته‌هایی داشته است.


به باور آیزاک سقوط کنونی قیمت ها در بازار کمی بیشتر از یک شیب معمولی است، او همچنین باور دارد این شیب قرار است به یک راه کاملا عمودی و رو به بالا منتهی شود!

در بخشی از این گفتگو او به روشنی می‌گوید:

من بسیار مطمئا ام که قیمت بیت کوین پتانسیل رسیدن به بیست و پنج هزار دلار را تا پایان 2019 و یا در آغاز 2020 دارد.


فاکتور های اصلی افزایش قیمت بیت کوین

این تحلیلگر بیان کرده است که بیشتر دلایل او برای این ادعا فنی(تکنیکال - technical) نبوده بلکه دلایل اصلی او برای این پیشبینی ساختاری(فاندامنتال - fundamental) اند، او برای نمونه به جنگ تجاری میان آمریکا و چین که تا همین لحظه‌هم تقریبا آغاز شده و با قدرت بیشتری نیز در راه است اشاره کرده، و دلیل آخرین افزایش قیمت بیت کوین را همین جنگ تجاری دانسته، او می‌گوید:

پشت افزایش قیمت چندماهه گذشته در بازار، چند بازیگر با نقش های گوناگون فعال بودند.
در کل بازار چند دسته راننده هستند که فرمان بازار را به دست گرفته و او را به بالا یا پایین هدایت می‌کنند:‌ رانندگان جغرفیای سیاسی، رانندگان قانونگذار و رانندگان فنی. جنگ تجاری میان ایالات متحده و جمهوری خلق چین اصلی ترین دلیل کشیده شدن علاقه‌ی مردم به سوی یک ارز دیجیتال باتجربه و قابل اطمینان است و هرچه این جنگ گسترده تر شود، مردم بیشتری به بیت کوین روی می‌آورند و در نهایت این امر باعث افزایش قیمت ناگهانی خواهد شد.


همچنین او به قانونی و رسمی اعلام شدن بیت کوین در آینده‌ی بسیار نزدیک اشاره کرد و این را نیز نمونه‌ای از دلایل پیشبینی خود خواند.

در ادامه الیور آیزاک آمیخته شدن شرکت های گوناگون را نیز یکی از دلایل پیشبینی خود دانسته است، برای نمونه، او به همکاری شرکت فلکسا و صرافی جمینی که در نهایت امکان دریافت ارز دیجیتال به جای پول نقد را برای شرکت های خرید و فروش محصولات غذایی فراهم کرده اشاره کرد و گفت چه دولت ها بخواهند و چه نخواهند، بیت کوین درحال فراگیر شدن است.


البته کمی خنده دار است که چرا آیزاک هیچ اشاره ای به توسعه‌ی هرچه بیشتر Bakkt و Fidelity که دو بازیگر بسیار بانفوذ در بازار هستند نکرد.

در ماه گذشته(may) بکت خبر از انتشار دو ابزار جدید برای قرارداد های بیت‌کوینی همچنین راهکار های ذخیره سازی سخت افزاری بیت کوین داد.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود