به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • YFI 29439.68
  • BTC 10917.51
  • YFII 3440.0
  • PAXG 1875.55
  • BULL 1370.28
  • XRPBEAR 548.55

با درگاه Rocketr از مشتریان خود به‌جای پول ارزرمز بگیرید

با درگاه Rocketr از مشتریان خود به‌جای پول ارزرمز بگیرید
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

یکی از چیزهایی که شرکت‌های بزرگ بدنبالش هستند، ارائه روش‌های گوناگون پرداخت برای مشتریانشان است. ارزرمز ها میتوانند بخش زیادی از بازار را کنترل کنند، البته اگر به آنها فضا داده شود.

یک شرکت به نام راکتر Rocketr چهارچوبی را فراهم کرده که خدمات دهندگان می‌توانند با استفاده از آن، از مشتریان خود به جای پول نقد یا کارت بانکی کشیدن، ارزرمز بگیرند.این سیستم از روش های سنتی پرداخت مانند جابجایی با کارت بانک و پرداخت ارزرمز پشتیبانی می‌کند.

راکتر یک پلتفرم است که گزینه‌های گوناگونی را برای شرکت ها و خدمات دهنگان روی میز قرار می‌دهد. این گزینه ها از پرداخت با پی‌پل (PayPal) و کارت بانکی تا ارزرمز های بیت‌کوین‌کش، اتریوم و لایت‌کوین را دربر می‌گیرد.


نرم افزار اندروید و آیفون این شرکت منتشر شده و ابزارهای بسیار خوبی را در زمینه پرداخت با روش های متفاوت برای کاربر فراهم کرده است.


راستی! اگر قصد دارید با بیت‌کوین‌کش(BCH) چیزی بخرید، سری به اپ استور تلفن‌همراهتان بزنید و اپلیکیشن Bitcoin Cash Register را دریافت و نصب کنید. این نرم افزار توسط Bitcoin.com طراحی شده و کاملا ایمن است و امکان پرداخت و دریافت پول الکترونیک را فراهم کرده.

همچنین کار با این برنامه بسیار ساده است و بدون هیچگونه ثبت نام عمل می‌کند، تنها کافیست نصب و شروع به استفاده از آن کنید.


آیا شما برنامه‌ی دیگری میشناسید که برای پرداخت ارزرمز کاربردی باشد؟

در بخش دیدگاه ها با ما و سایر خوانندگان این نوشته درمیان بگذارید.دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود